monadi
08 بهمن 1401 - 10:47

حضور دو کشتی‌گیر ایران در شانس مجدد/مصاف سه آزادکار در روز پایانی

رقابت‌های بین‌المللی جام یاریگین از پنجشنبه ۶ بهمن ماه در شهر کراسنویارسک روسیه در حال برگزاری است و امروز با مشخص شدن نفرات برتر به پایان خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، در روز دوم این رقابت‌ها دو نماینده کشورمان با شکست مقابل حریفانشان راهی دیدار شانس مجدد شدند. در وزن ۶۵ کیلوگرم، عباس ابراهیم زاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم مسابقات به مصاف چیمبا از روسیه رفت و با نتیجه ۱۳ بر ۷ نتیجه را واگذار کرد.چیمبا در مرحله بعد با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و ابراهیم زاده نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، امیررضا امیری دور اول با علی ژودیف کشتی گرفت و با نتیجه ۱۱ بر ۲به پیروزی رسید وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر ۳ ارونف از روسیه را مغلوب کرد، امیری در دور سوم با پاسنوک از روسیه مبارزه کرد و با نتیجه ۱بر ۱ شکست خورد. با راهیابی پاسنوک به فینال مسابقات امیری هم در دور بازنده ها رقابت خواهد کرد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، مصطفی طغانی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید، وی در دور دوم مقابل باگوگایف از روسیه با نتیجه ۲ بر ۱به پیروزی رسید. طغانی در دور سوم به مصاف خرامیانکو از بلاروس رفت و با نتیجه دو بر صفر با ضربه فنی نتیجه را واگذار کرد. با توجه به حضور این کشتی گیر در فینال، وی نیز به گروه بازنده ها رفت.

همچنین امروز در روز پایانی این مسابقات نیز امیرحسین حسینی، علیرضا رکابی و میثم عبدی به ترتیب در اوزان ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم مقابل حریفان خود صف آرایی خواهند کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1001938